Головна » Земельне право

Земельне право

Земельне право регулює суспільні взаємовідносини, що виникають під час використання та охорони земель. Зокрема, у разі реалізації права власності та інших майнових прав на землю, в питаннях розмежування земель, оподаткування, купівлі-продажу, забезпеченні її раціонального використання тощо.

Специфіка земельних правовідносин, власне, обумовлена особливостями об’єкту правового регулювання – землею, яка зазвичай прямо чи побічно фігурує під час їх вирішення. Саме в  галузі земельного права досить часто виникають земельні спори –  окрема і непроста категорія майнових спорів. Наприклад, спори із надання, вилучення ділянок, правил та порядку користування землею, відшкодування витрат, які виникають під час земельних відносин і т.і.

Незважаючи на розвиток ринку землі, сьогодні не так багато компаній можуть забезпечити належну кваліфіковану допомогу в області земельного права, операцій с землею тощо.  Фахівці «Юридичної компанії «FAS-UST», завдяки значному досвіду роботи в цій галузі, нададуть якісні

послуги в цій непростій сфері правовідносин, а саме:

- консультації й супровід  в питаннях, що стосуються земельних ділянок;

- консультації й супровід під час  оформлення прав власності на земельну ділянку;

- представництво інтересів та супровід угод під час проведення операцій із земельними ділянками (продаж, купівля тощо);

- юридичний контроль процесу  відведення земельної ділянки;

- представництво інтересів клієнта під час виникнення земельних спорів в судах всіх інстанцій;

правові послуги в питаннях приватизації землі;

захист  прав клієнтів з питань земельного права у спілкуванні з органами державної влади та місцевого самоврядування.

Враховуючи недосконалість законодавства в цій галузі, неоднозначність застосування різних норм земельного законодавства, постійні зміни в роботі державних та регулюючих органів в цій сфері, адже вирішення земельних питань потребує глибоких знань та великого професійного досвіду.

Спеціалісти «Юридичної компанії «FAS-UST» допоможуть вам розібратися в нюансах заплутаних земельних питань. Разом ми знайдемо  оптимальне та ефективне розв’язання найскладнішої проблеми земельно-правових відносин.