Головна » Створення систем безпеки бізнесу

Створення систем безпеки бізнесу

На нашу думку у створенні системи безпеки бізнесу, в першу чергу, мають бути зацікавлені власники та менеджмент приватних підприємств, компаній тощо. Адже саме вони приймають рішення про розвиток бізнесу та фінансування його безпеки. Вони повинні ставитися до цього процесу відповідально і продумувати способи попередження загроз підприємству, окремим його підрозділам чи співробітникам, підприємницькій діяльності в цілому. Захистом бізнесу  на підприємствах сьогодні займаються служби безпеки, що опікуються цими проблемами. Треба розуміти, що наразі не існує єдиного підходу до поняття системи безпеки підприємства. Її методологія  та практична основа роботи індивідуальна для кожного господарюючого суб’єкта і полягає  в розробленні власної концепції безпеки підприємства.

Ця концепція мусить відповідати на такі питання:

- хто (що) саме потребує захисту;

- які загрози та підстави для них можуть з’явитися під час діяльності підприємства;

- хто саме і яким чином захищатиме підприємство задля його безпеки;

- які системні та екстрені заходи слід вживати задля  безпеки функціонування підприємства.

Для того, щоб концепція працювала ефективно, це мають бути прості та чіткі описи та інструкції що робити в тій чи іншій ситуації, прийоми та методи втілення концепції в практику. Ці документи повинні враховувати не лише явні, а скриті загрози бізнесу, рекомендації для персоналу щодо дій в умовах, які не були передбачені концепцією.

«Юридична компанія «FAS-UST», враховуючи індивідуальні особливості вашого бізнесу, допоможе у найліпший спосіб створити концепцію його безпеки. Наші фахівці, зокрема:

- проведуть аналіз та оцінять існуючі й можливі загрози безпеці підприємства;

- нададуть допомогу у створенні системи безпеки вашого підприємства; у разі існування такої системи – проведуть її аудит і нададуть звіт з відповідними матеріалами по його завершенню;

розроблять рекомендації щодо модернізації існуючої системи ;

- нададуть консультації з питань особистої та корпоративної безпеки;

- допоможуть у підвищенні кваліфікації працівників, що задіяні в існуючій системі безпеки підприємства;

- розроблять рекомендації та правила поведінки співробітників у разі виникнення форс-мажорних обставин або надзвичайних ситуацій;

- допоможуть підготувати та провести спеціальні заходи, що спрямовані на визначення можливих каналів витоку інформації.