Головна » Про компанію

Про компанію

«Юридична компанія «FAS-UST» заснована з метою надання юридичних послуг в сфері права.

Головний наш орієнтир – професійне представництво на всіх етапах співпраці, захист прав та інтересів Клієнтів, побудова довготривалих партнерських відносин, індивідуальний підхід до усіх справ, гарантія якості, неухильне дотримання професійної етики. Найкраща оцінка діяльності компанії – досягнення та успіхи, професіоналізм співробітників та вдячність Клієнтів.

Залежно від ситуації для успішного виконання завдання та реалізації різних проектів ми залучаємо необхідних спеціалістів, фахівців своєї справи, їхня взаємодія та комплексний підхід в обслуговуванні забезпечує дотримання високих професійних стандартів та збереження конфіденційності справи. Щоб реалізувати проекти в інших регіонах країни залучаються партнерські компанії, для виконання міжнародних проектів до співпраці залучаються закордонні партнери. Багаторічний успішний досвід роботи наших спеціалістів та тривалі професійні взаємини співпраці з різними держустановами, підприємствами, організаціями, контролюючими органами, дозвільними системами та представниками правоохоронних органів, дозволяє нам ефективно виконувати поставленні задачі по захисту прав та інтересів, успішно оскаржувати протиправні рішення та дії.

Безперечним критерієм успішності компанії є її професійна команда, націлена на розвиток та досягнення поставленої мети. На етапі заснування та організації діяльності головною задачею було об’єднати в єдину команду спеціалістів з усіх напрямків права, бо саме це надає можливість надавати повний комплекс послуг та супроводжувати Клієнта на різних етапах будь-якої справи. Ми зібрали визнаних дипломованих фахівців різних галузей права, кандидатів юридичних наук, вчених практиків. Наша команда – це штат висококваліфікованих юристів, адвокатів, радників і помічників, економістів, аудиторів, арбітражних керуючих та інших спеціалістів, котрі разом забезпечують правове супроводження як фізичних так юридичних осіб, підприємств різних галузей діяльності.

Компанія «FAS-UST» надає ефективну та кваліфіковану юридичну допомогу в багатьох галузях права. Завдяки високому професіоналізму наших спеціалістів «Юридична компанія «FAS-UST» успішно розвивається та досягає максимального результату по кожній справі. В нашому колективі зібрані одні з найкращих спеціалістів своєї справи.

Відгуки наших клієнтів


Марина

Я нотаріус, співпрацювала з компанією FAS-UST в галузі права. Консультації в житлових і сімейних питанях, зміни в законодавстві з господарської діяльності, юридичний супровід угод з оформлення нерухомості. Дуже компетентні фахівці, якісно і швидко виконується робота.

 Нина Андреевна

Периодически обращаюсь к Вашим юристам за консультацией, очень довольна. Всегда оперативно предоставляют ответ, ответственно, вникают в проблему. Никогда не было нареканий. Быстро и качественно, вежливо.Берко Валерій Михайлович

Часто звертаємося до них за консультаціями та реєстраційними діями. Роботу виконують сумлінно і своєчасно, а для нас це важливо.Рогулин Николай Григорьевич

С фирмой ФАС-ЮСТ работаем с 2012 года. Нашли ее случайно, по объявлению, вопрос был о взыскании задолженности. Результат превзошел желаемые ожидания, остались довольны. После этого обращались по другим вопросам, ликвидация ООО, ну и другие различные консультации. Результат всегда хороший, поэтому и в дальнейшем будем работать с Вами. Спасибо за сотрудничество!Кожушкова Любовь Петровна

Обратилась в Вашу компанию с проблемой (для меня это очень важный вопрос, бракоразводный процесс, алименты, раздел имущества), осталась очень довольна качеством услуг, уровень квалификации очень высокий. Все вопросы были оперативно решены, а благодаря компетенции адвоката не было проблем во время процесса со стороной бывшего мужа. Буду теперь всегда обращаться только к Вам и по другим вопросам.
Залишити відгук