Головна » Прес-центр » VII Міжнародний Фестиваль зі спортивних бальних танців.

VII Міжнародний Фестиваль зі спортивних бальних танців.

VII Міжнародний Фестиваль зі спортивних бальних танців.

Традиційно в Україні величезна кількість дітей (від 4-х років) займаються спортивними бальними танцями. В цей же час цей вид набирає популярність серед дорослих танцюристів (21-35 років) і сеньйорів (35 років і старше). Тому такого роду події є привабливими як для самих танцюристів, так і для їх уболівальників і просто сторонніх глядачів.

У 2013 році на піку популярності фестиваль ZS 2013 за 3 дні зібрав рекордну кількість танцювальних пар - 2300! У цьому році на дводенній події ми розраховуємо прийняти близько 1500 пар учасників з семи країн.

23 квітня (субота) у вечірньому відділенні на гала-концерті, окрім фінальних змагань кращих танцювальних дуетів фестивалю, буде реалізований незвичайний танцювальний проект з благодійною спрямованістю «Пульс міста». У проекті візьмуть участь кілька відомих харків'ян, медіа-персон, які досягли успіху у своїй сфері діяльності, тим самим прославили наше місто Харків. Всім їм належить підготувати танцювальний номер і виступити з цим шоу-номером на гала-концерті (ідея «Танці з зірками»). Частина коштів, зібраних під час фестивалю, буде направлена в якості благодійної допомоги в Харківський обласний спеціалізований будинок дитини №1.

В рамках фестивалю ZS 2016 відбуватимуться наступні події і титули:

- Чемпіонат Європи EDSF по європейській та латиноамериканській програмах

- Кубок України з 10 танців

- Благодійний проект «Пульс міста» за участю відомих харків'ян

Протягом двох конкурсних днів Ви зможете насолодитися майстерністю любителів і професіоналів, дітей та сеньйорів, висхідних зірок і запеклих професіоналів спортивного бального танцю. Ви можете відвідати наш фестиваль в будь-який зручний для Вас час 23 або 24 квітня з 9.00 до 22.00. Однак найяскравіша програма (гала-концерт) буде проходити 23 квітня, в суботу. Початок о 19:00.

Генеральний спонсор «Юридична компанія «FAS-UST». Зважений підхід - професійні рішення.