Головна » Прес-центр » Семінар з правових питань на Балаклійщині

Семінар з правових питань на Балаклійщині

Семінар з правових питань на Балаклійщині

Ініціативна група, до складу якої увійшли спеціалісти ТОВ «ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ «ФАС-ЮСТ», провела семінар-практикум з правових питань для представників органів місцевого самоврядування Балаклійського району Харківської області. Захід пройшов на благодійних засадах під егідою депутата Харківської обласної ради, кандидата юридичних наук А.А. Русецького.

На порядок денний було винесено питання стосовно аспектів набуття права власності на об’єкти безхазяйного нерухомого майна та порядок їх реєстрації; Права нотаріусів та органів місцевого самоврядування щодо вчинення реєстраційних дій, пов’язаних з нерухомим майном та земельними ділянками: та як захистити свої права на випадок слідчих дій.

Актуальність заходу пояснюється існуючим дефіцитом якісної, достовірної та кваліфікованої інформації правового характеру. В умовах стрімких змін законодавчої бази та в умовах становлення процесів децентралізації, коли на керівництво органів місцевого самоврядування покладено особливу відповідальність, подібні заходи стають особливо затребуваними.

Семінар-практикум пройшов у динамічній робочі атмосфері. Представники органів місцевого самоврядування мали змогу поставити доповідачам – досвідченим спеціалістам у галузі юриспруденції – запитання, які найбільше хвилюють їх у професійній практиці, та отримали кваліфіковані відповіді.