Головна » Прес-центр » Ласкаво просимо до нового корпоративного ресурсу юридичної компанії FAS-UST!

Ласкаво просимо до нового корпоративного ресурсу юридичної компанії FAS-UST!

Ласкаво просимо до нового корпоративного ресурсу юридичної компанії FAS-UST!

Час рухається вперед і все змінюється ... Ми теж не стоїмо на місці і йдемо в ногу з часом, дбаючи про те, щоб наші клієнти отримували висококласний якісний сервіс на всіх етапах співпраці з нашою компанією.

Наш новий інтернет ресурс створений з метою надати велику інформацію про послуги, умови співпраці, а також максимально швидко сформувати заявку за допомогою зручної форми зворотного зв'язку. Корисна тематична інформація, коментарі та огляди про зміни в законодавстві, консультації юристів та адвокатів. Зараз наш сайт пропонує можливість отримати відповіді на найважливіші питання безпосередньо від наших фахівців.

Про всі помічені помилки та збої в роботі сайту, будь ласка, повідомляйте за адресою info@fas-ust.com.

На сайті також можна підписатися на нашу розсилку новин, в якій ми повідомляємо про ключові оновлення в законодавстві для наших користувачів, для цього необхідно попередньо зареєструватися.

Ці та багато інших нововведення чекають вас на нашому сайті. Ну і, звичайно, ми не зупиняємося на досягнутому, робота з сайтом йде постійно і, незабаром, для вас відкриється безліч інших важливих і корисних розділів, стежте за нашими новинами!

Ласкаво просимо на наш новий сайт!