Практика Земельного права охоплює значну частину сфери нерухомості, що є базовою для підприємницької діяльності, особливо для виробництва та агропромислового комплекса. Питання земельних відносин однакові як для великого так і малого бізнесу. Команда FAS-UST допомагає власникам і топ-менеджерам підприємств вирішувати задачі земельного законодавства, починаючи від поточних питань  оподаткування до розв’язання складних ситуацій з власністю, розпорядженням та користуванням земельними ресурсами.

Також компанія FAS-UST консультує інвесторів щодо реалізації проектів з розвитку нерухомості та залучення інвестицій, у тому числі стосовно оптимальних схем фінансування придбання або будівництва на земельній ділянці, податкового планування операцій, пов’язаних  із землею.

Перелік послуг, що містить практика Земельного права:

  • консультації з питань земельних відносин в Україні
  • підготовка та супровід укладання угод купівлі-продажу, користування, тощо
  • експертиза актів і документів відведення земельних ділянок
  • консультування щодо змін призначення ділянок та їх реєстрація
  • представництво в органах державної влади та місцевого самоврядування
  • вирішення земельних спорів у судах

В межах практики Земельного права клієнт може отримати фахові консультації щодо процедур отримання ліцензій і дозволів на проектування та  будівництво. Адвокати FAS-UST захистять інтереси у відносинах з державними установами, організують та забезпечать супровід переговорів з контрагентами у процесі підготовки та погодження інвестиційних контрактів, угод про співробітництво, контрактів на будівництво (контракти EPC). Нам під силу вирішити будь-яке питання земельного права.