Події

Футбольна команда «ФАС-ЮСТ» виборола золото регіонального турніру з міні-футболу

Усі публікації
24 Вересня 2019 року

У селищі Андріївка Балаклійського району Харківської області відбувся регіональний Турнір з міні-футболу серед ветеранів, присвячений Дню Миру. У змаганнях взяли участь команди з Балаклійського, Борівського, Близнюківського районів та міста Харкова.

Амбітну, динамічну гру в рамках турніру показала команда юридичної компанії «ФАС-ЮСТ». Уже з перших ігор команда продемонструвала суттєву перевагу над суперником, відразу давши переконливу заявку на перемогу.

Зігравши чотири гри, ФАС-ЮСТівці здобули чотири перемоги (0 поразок) і 12 очок у загальному заліку. Ігри видалися напруженими й динамічними. Високу конкуренцію продемонстрували команди Близнюків та Борової, які, відповідно, посіли друге та третє місця.

Перше місце і головний Кубок регіональних змагань у напруженій боротьбі за м’яч виборола команда ЮРИДИЧНОЇ КОМПАНІЇ «ФАС-ЮСТ». Під час ігор відзначилися Анатолій Русецький, керуючий партнер, та Олексій Зеленський, адвокат.

Досвід участі команди «ФАС-ЮСТ» у спортивних змаганнях демонструє її активну позицію та прагнення компанії популяризувати принципи здорового способу життя. Щиро вітаємо колег з перемогою і бажаємо й надалі залишатись кращими на всіх напрямках професійної діяльності!