Події

Командою FAS-UST здобуто перемогу у Верховному Суді!

Усі публікації
19 Вересня 2019 року

Адвокат FAS-UST блискуче захистив інтереси провідного постачальника металевих виробів Харківської області у Касаційному господарському суді Верховного Суду у справі про повернення безпідставно набутого майна за позовом прокуратури Харківської області в інтересах Харківської міської ради.

На думку працівників прокуратури, відповідач, набувши право власності на нерухоме майно, розташоване на земельній ділянці комунальної власності, належним чином не оформив правовідносини з її користування та не оплачував оренду у встановленому законодавством розмірі. Позивач розцінив такі дії як безпідставне користування земельною ділянкою комунальної форми власності, внаслідок яких Харківська міська рада не отримала орендну плату у розмірі близько 5 мільйонів гривень. Відповідач не погодився з вимогами органів прокуратури та звернувся до нашої юридичної компанії з метою отримання висококваліфікованої правової допомоги.

Складність цієї справи не може викликати сумнівів, адже навіть Верховний Суд неодноразово змінював власну правову позицію щодо порядку врегулювання аналогічних правовідносин. Проте, багаторічний досвід, професіоналізм, фахова юридична експертиза та ретельне дослідження усіх нюансів справи дозволили команді FAS-UST виробити виважену стратегію захисту, спрямовану на остаточну перемогу у судовому розгляді.

Коментуючи постанову Касаційного господарського суду Верховного Суду, провідний адвокат FAS-UST підкреслив таке:
«Ключовим питанням вирішення даного спору було встановлення факту наявності у спірної земельної ділянки правового статусу об’єкту цивільних прав. В судовому засіданні ми неодноразово наголошували, що позивачем не надано належних та допустимих доказів, які достеменно підтверджують факт формування земельної ділянки, а також затвердження її нормативної грошової оцінки. З огляду на те, що ані розмір земельної ділянки, ані її вартість не підтверджується прямо передбаченими законодавством доказами, будь-які вимоги щодо сплати позивачем орендної плати за її користування є необґрунтованими та безпідставними. Касаційний господарський суд прийняв зазначені обставини до уваги та залишив касаційну скаргу прокуратури Харківської області без задоволення».

Бездоганний професіоналізм команди FAS-UST та відповідальне ставлення до справи вкотре дозволяють виправдовувати високий рівень довіри клієнтів компанії, незважаючи на складність поставлених завдань. Видатні правники нашої команди допоможуть Вам захистити свої права та інтереси від неправомірних вимог третіх осіб.