Головна » Кримінальне право

Кримінальне право

Сутність кримінального права полягає в регулюванні суспільних відносин, що спрямовані на охорону правопорядку, прав та свобод окремої особи (осіб), суспільства в цілому та держави від суспільно-небезпечних посягань. Згідно законам, такі посягання визначаються злочинами, що тягнуть за собою найбільш сувору державну міру покарання, як притягнення до відповідальності – кримінальне покарання.

Кримінальному праву  притаманні нормативність, обов’язковість виконання та інші характеристики права взагалі. Але окрім зазначеного, ця сфера має ще й власну  специфіку (наприклад, його норми здебільшого є нормами-заборонами тощо). Зрозуміло, що вирішальну роль в ході проведення слідства та розгляду справи може відіграти кваліфікований захист персони. Тому дуже важливо, якщо інтереси особи  в цій галузі представлятимуть фахівці зі значним практичним досвідом роботи. Наприклад, адвокати та юристи «Юридичної компанії «FAS-UST» підтримають та ефективно захищатимуть своїх клієнтів в правоохоронних органах чи в судах на будь-якому етапі розгляду кримінальної справи.

«Юридична компанія «FAS-UST» в галузі кримінального права пропонує наступні послуги:

- консультації з питань кримінального права;

- підготовка процесуальних документів;

- супровід клієнта під час спілкування з представниками правоохоронних органів;

- представництво інтересів клієнта та  захист його прав на етапі досудового слідства;

- представництво позиції та інтересів клієнта в судових органах;

- оскарження постанов про обрання запобіжного заходу;

- підготовка скарг, клопотань та зауважень;

- збирання бази доказів,  розробка стратегії захисту інтересів клієнта на всіх етапах розвитку процесу, а також  тактичних прийомів у веденні судової справи;

- комплексний правовий супровід клієнтів,  підтримка адвоката у разі проведення перевірок контролюючими та правоохоронними органами.

Звертаємо увагу! Враховуючи особливість та вагомість цієї галузі права, вся інформація, отримана фахівцями «Юридичної компанія «FAS-UST» вважається  конфіденційною. Вона являє собою адвокатську таємницю і в жодному разі не буде розголошеною чи переданою третім особам.