Головна » Аудит

Аудит

«Юридична компанія «FAS-UST» фахово надає своїм клієнтам аудиторські і супутні послуги.

Зокрема, ми пропонуємо:

- аудиторські послуги (фінансовий та податковий аудит);

- супутні аудиторські послуги (фінансовий та стратегічний  консалтинг, аудит фінансової звітності);

- послуги з питань супроводу транзакцій, зокрема, угоди поглинання або злиття (due diligence, юридична підтримка);

- бухгалтерські послуги;

- консультації з різноманітних питань та проблем оподаткування та права.

Усі аудиторські та бухгалтерські послуги, що надає  «Юридична компанія «FAS-UST», ґрунтовно  гармонізовані з  нормами  Міжнародних Стандартів аудиту та Національними принципами бухгалтерського обліку. В результаті втілення наших проектів, власники бізнесу та вищий менеджмент компаній отримує вичерпну та коректну інформацію. Це допомагає керівникам підприємств своєчасно реагувати на вимоги часу, поточні потреби їхнього бізнесу та приймати найліпші управлінські рішення, які сприяють вдалому вирішенню тих чи інших питань. Також  отримана інформація допомагає кращому визначенню перспективних напрямків розвитку діяльності господарюючих суб’єктів.

Крім того, це зміцнює довіру майбутніх (потенційних) або існуючих інвесторів. Адже завдяки проведенню вищезазначених заходів (зокрема, аудиторських послуг), інвестори впевнюються, що існує контроль, що допомагає мінімізувати ризики як при виконанні окремих угод, так у разі інвестування в те чи інше підприємство (напрямку бізнесу).

Згідно українському законодавству, аудит є обов’язковим для цілої низки господарюючих суб’єктів. Але при цьому треба розуміти, що існує таке поняття як ініціативний аудит. Він спрямований на виявлення слабких місць в роботі підприємства або  компанії  – щось на кшталт діагностики бізнесу. Зазвичай, проведення такого аудиту ініціює, власне, керівник (керівництво) підприємства аби виявити недоліки чи помилки у веденні документації, правової, обліково-фінансової роботи і т.п. Інколи така ініціатива стає наслідком попереднього негативного досвіду у роботі. Попередити їх в майбутньому та сформувати уявлення про нагальні проблеми і навіть перспективні напрямки розвитку бізнесу й допоможе проведення аудиту. Звертайтеся до нас по допомогу – разом ми обов’язково знайдемо оптимальні рішення ваших поточних проблем і можливі напрямки подальшого розвитку вашого підприємства. Фахівці «Юридичної компанії «FAS-UST» в стислі терміни переконають вас, що ініціативний аудит завжди працюватиме для блага вашої компанії, якщо робити його своєчасно та регулярно.